גלית החלה את דרכה בישראל בשנת 1997. בזמן שלמדה מנהל עסקים ומכרה את תכשיטיה בחנויות ברחוב שינקין ודיזנגוף, עד שהחליטה, עם סיום הלימודים, לעבור לניו יורק. בניו יורק, החלה גלית להתפתח ובעיקר להשתנות מעיצוב תכשיט קלאסי, צפוי ורגוע, לעיצוב אחר, נועז ובהחלט בלתי צפוי.    
 דורון אשכנזי מעצב בגדי גברים למעלה מעשרים שנה. אחרי שנים של לימודים ועבודה באיטליה הגיע לתל אביב. שינקין של היום רק נולד, החנות הראשונה נפתחה שם ומצאה את מקומה בתוך סצנת האומנות והתרבות שהחלה לצמוח בו. מאז, תוך עשייה מגוונת באופנה, קולנוע, מוסיקה ואומנות, קולקציה אחר קולקציה, המשיך המותג להעמיק ולחקור את עולם החייטות המסורתי ואת המקום שבו הוא פוגש את הקהל שלו כאן ועכשיו.         
בוגרת תיכון ויצ״ו לאומנויות בעיצוב אופנה, ולאחר שירותה הצבאי, למדה והוכשרה בלוס אנג׳לס בקולג׳ היוקרתי FIDM (Fashion institute of Design and Merchandising) שאותו סיימה בהצטיינות בשנת 2000.   
 עמותת הופכות את היוצרות פועלת להכשרה, תעסוקה והעצמה כלכלית ואישית של נשים היוצאות ממעגל הזנות. מרכז הפעילות של העמותה הוא סטודיו לעיצוב הפועל בשלושה מעגלים עיקריים: הכשרה מקצועית בתחומי האופנה והעיצוב, חממה להתפתחות מקצועית וכלכלית, ופרנסה.     
  אני בעלת תואר שני של האוניברסיטה העברית בחינוך. ניהלתי בית ספר ובית ספר להשתלמויות מורים במשך שנים. פרשתי מהמערכת כדי ללמוד עיצובים בקווים. דבר שבער בי מילדות. אני עובדת עם בדים איכותיים בעלי סגנון ייחודי, שיש בו נגיעות משנות החמישים העליזות המהוות עבורי מקורות השראה. כך אני נותנת לכל בגד נגיעה אישית הייחודית לו. האג׳נדה שלי גורסת שאישה צריכה להרגיש חופשיה ללבוש מה שגורם לה תחושת נוחות ועוצמה מבלי להכנע לתכתיבים חיצוניים משתנים. בגד נכון עושה את היום.
חלמתי להיות מעצבת מאז שאני זוכרת את עצמי. כבר מגיל 4 הרסתי לאמא וילונות לטובת חצאית וחולצה חדשה לבובה. כאשר עליתי ארצה בחרתי ללמוד בביה"ס שלמדו בו עיצוב אופנה...           

צור קשר
info@designersguild.co.il
050-8833449
האזור שלי
תקנון
צור קשר