שורדים את החורף בסטייל
                             

^ שמלת קטיפה של אליאנה ^

תמיד אומרים שאצלנו הישראלים "אין באמת חורף" ו"לא באמת קר". ובכן, אני לא יודעת איך אצלכם, אבל אצלי למרבה הצער אני נגררת בכוח בשעה חמש וחצי לפנות בוקר מהמיטה המנחמת היישר לחדרו של הקטנטן שלי שעומד מבסוט ומלא מרץ להתחיל את היום כשבחוץ אפילו הציפורים עוד לא התעוררו, או שהן מתחבאות מפני הקור.

בשעות חשוכות אלה, האקססורי היחידי שעולה בדעתי הוא ספל קפה ענק ולפני שאני מסיימת לפחות שניים כאלה, אין בי את היכולת לחשוב מעבר לטרנינג המהוה.

אז אם איתרע מזלכם ואורח חייכם הוא כזה שלא דורש מכם לצאת מפתח הבית לפני השעה 10:00 אתם באמת יכולים להינות מרבית הזמן משמש חורפית נעימה. אבל רובנו המכריע נאלץ בדרך כלל להיזרק מהמיטה בטרם עת ולצאת מהבית בשעות שבהן גם השמש נראית כאילו היא לפני הקפה הראשון.

אבל בכל הכבוד, לא הקור ולא החשכה יכולים להוות תירוץ להזנחה עצמית או חלילה מכך, לאיבוד החוש האפנתי. דווקא בחורף אפשר להינות מבדים וטקסטורות בעלי נוכחות חזקה שפחות מומלץ לאמץ בקיץ. קטיפה למשל. 

הקטיפה קיבלה את הכינוי המפרגן "בד של מלכים" ולא בכדי הבד הזה שימש כגלימות מלכותיות לעוטי הכתר. קטיפה היא בד עם הרבה מאוד נוכחות ובינינו, למי מאיתנו לא מגיע להרגיש כמו מלכה (לפחות) ליום אחד??

 

שמלת קטיפה אדומה של הדרה בראל > 

< אוברול קטיפה של זויה סנדלר

 

החורף הוא הזדמנות מצוינת לכל אחת מאיתנו להוציא את הדיווה שבה (או שבו. אצלנו אין אפליות), ולהתהדר במעילים ועליוניות מלאי גלאם, צבע וסטייל.


 

עליונית שיפון של אליאנה >

 

 

 

 

 

 

 

< עליונית דיוואית במיוחד של אליאנה


 

 


 


 

 

לא יודעת מה איתכן אבל אם יש משהו שקשה לי לעשות בקיץ בזמן שכולי דביקה מהלחות ההרצליינית המעיקה הוא לענוד שרשרת גדולה. החורף הוא הזדמנות נהדרת לרגישה שכמותי (ובעצם לכולנו) להתהדר בעדיים גדולים ובעלי נוכחות.

שרשרת בעיצוב Own Studio >
  

חורף חמים ואופנתי לכולנו. 

 

 


צור קשר
info@designersguild.co.il
050-8833449
האזור שלי
תקנון
צור קשר